Burak Yılmaz transferinde flaş gelişme

Burak Yılmaz transferinde flaş gelişme Burak Yılmaz eski takımı Beşiktaş''la 2+1 yıllık sözleşme imzaladığı ve Beşiktaş''tan kuru 5,5 sabit olmak üzere yıllık 2.7 milyon Euro net para kazanacağı iddia edilmişti. Beşiktaş Kulübü iddiayı yalanladı.

Spor 22.12.2018, 09:33 22.12.2018, 09:33
Burak Yılmaz transferinde flaş gelişme

Trabzonspor'da kadro dışı kalan Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'la sözleşme imzaladığı iddia edildi. Akşam'ın haberine göre; Burak Yılmaz, Beşiktaş ile bu sabah 2+1 yıllık sözleşme imzalarken, yıldız golcünün Beşiktaş'tan kuru 5,5 sabit olmak üzere yıllık 2.7 milyon Euro net para kazanacağı belirtilmişti.

BEŞİKTAŞ'TAN YALANLAMA

Beşiktaş Kulübü ise Trabzonspor'da kadro dışı kalan Burak Yılmaz'ı transfer edecekleri yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Siyah-beyazlı kulüpten, medyada yer alan haberlere yönelik yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"Bugün bazı basın yayın organlarında yer alan Burak Yılmaz'ın kulübümüz ile görüştüğü ve kendisiyle anlaşıldığı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Ara transfer dönemi henüz başlamamakla birlikte; geçen transfer sezonundan bu yana Burak Yılmaz'ın kulübümüze transferi konusunda kendisiyle herhangi bir görüşme yapılmamıştır."

Polemik Haber

Yorumlar (0)
27
açık