Dursun Özbek'ten Yaşar Kemal Uğurlu'ya sert tepki: Kötü ve art niyetli biri!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten MHK Başkanı Sabri Çelik'e Gaziantep FK maçının hakemi Yaşar Kemal Uğurlu ile ilgili çok sert tepki geldi. Hakem performansına göre Galatasaray maçını yönetecek adaylar arasında olmadığını belirtirken "Hakemliğini geçtim, Yaşar Kemal Uğurlu kötü ve art niyetli biri" sözleriyle tepkisini sürdürdü.

Spor 10.09.2022, 13:34 10.09.2022, 13:54
Dursun Özbek'ten Yaşar Kemal Uğurlu'ya sert tepki: Kötü ve art niyetli biri!

Galatasaray'da Gaziantep FK maçının hakemi Yaşar Kemal Uğurlu'ya olan öfke dinmek bilmiyor.

Sarı-kırmızılılar geçen hafta Gaziantep FK ile oynanan maçın 45. dakikasında Abdülkerim Bardakçı'ya çıkardığı 2. sarı kart ile büyük tepki çeken hakem Yaşar Kemal Uğurlu ile alakalı sitem bu kez başkan Dursun Özbek'ten geldi. Sarı-kırmızılılarda Başkan Vekili Erden Timur'un karşılaşmanın devre arasında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye yaptığı sitemin daha serti Başkan Dursun Özbek'ten geldi.

"HANGİ ALGORİTMAYA GÖRE BİZİM MAÇA ATANIYOR?"

Hürriyet'in haberine göre, Kulüpler Birliği'nin organizasyonuyla kulüp başkanları, teknik direktörler ve futbolcular TFF'ye yapılan saldırıya karşı için geçmiş olsun ziyaretinde bulunurken Riva'daki organizasyonda sarı-kırmızılıların başkanı Dursun Özbek, MHK Başkanı Sabri Çelik'e sert çıktı. Toplantıya katılan Çelik, tüm kulüp başkanlarına yapay zeka ile hakem atamalarını anlatmaya başladıktan sonra Özbek araya girip "Başkan, Yaşar Kemal Uğurlu hangi algoritmaya göre bizim maça atanıyor?" sorusunu yöneltti.

"HAKEM DE DEĞİL, İYİ NİYETLİ DE!"

Sabri Çelik, Uğurlu'nun Galatasaray'ın hakem adayı sıralamasında birinci olduğunu belirtti. Bunun üzerine Özbek, yeniden araya girerek "Siz bildiğinizi anlatıyorsunuz. Ben size soru soruyorum. O zaman soruma cevap ver. Uğurlu nasıl bizim maça atanıyor? Bu algoritmayı kim yönetiyor? Neye göre birinci oluyor?" diye isyan etti.

Çelik'in "Hakemlik performansına göre" yanıtı üzerine ise Özbek "Hakemliğini geçtim, Yaşar Kemal Uğurlu kötü ve art niyetli biri! Hakem de değil, iyi niyetli de!" sözleriyle tepkisini sürdürdü. 

Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu