Erik ten Hag ipleri eline aldı: Egoya yer yok

Hollandalı teknik adam, Manchester United saltanatının ilk günlerinde, oyuncularına beklentilerini detaylandıran bir e-posta göndererek egoya yer olmadığını hatırlattı.

Spor 10.06.2022, 15:45
Erik ten Hag ipleri eline aldı: Egoya yer yok

Ajax'tan Kırmızı Şeytanlar’ın başına geçen başarılı teknik isim, 28 yıllık Alex Ferguson döneminin ardından dikiş tutturamayan takımı yeniden yapılanma ile görevlendirildi.

‘GENÇ OYUNCU’ TEHLİKESİ

Sahadaki kötü performanslar, soyunma odasındaki hoşnutsuzluk ve antrenman sahasındaki sıkıntı söylentileriyle daha da kötüleşti. Manchester United'ın kadrosu kaliteli isimlerle dolu,  ancak Ten Hag onlara takımı ilk sıraya koymalarını aksi takdirde genç bir oyuncuyla yerlerinin değiştirilme riskinin olduğunu söyledi.

Teknik adamın elektronik postası hakkında The Sun’a demeç veren bir kaynak, "Yeni hoca, takım oyuncularına bir e-posta göndererek onlara futbolun bir takım oyunu olduğunu ve hiç kimsenin diğerinden daha önemli olmadığını söyledi. Oyuncuların her maçın bir oyun gibi olması için daha yüksek bir yoğunlukta antrenman yapmasını istiyor. Oyunculara kondisyon seviyelerinin şimdiye kadarki en iyi seviyede olacağı ve ona sadık kalıp onu desteklerlerse iyi olacakları söylendi" dedi. (Mirror)

Yorumlar (0)
22
açık