Erman Toroğlu'ndan spor gündemini sarsan iddia!

Dün oynanan Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasının ardından Erman Toroğlu'nun anlattıklarıyla spor gündemi sarsıldı. Toroğlu, Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün'ün kendisinden Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini iddia etti. 

Spor 24.01.2022, 13:09 24.01.2022, 13:41
Erman Toroğlu'ndan spor gündemini sarsan iddia!

Fatih Terim'in Galatasaray ile yollarını ayırmasına rağmen camia ve taraftarlar tarafından yankıları hala bitmedi. Dün gerçekleşen Galatasaray-Trabzonspor maçının ardından Işıtan Gün hakkında çok sert ifadeler kullanan Toroğlu, Gün'ün kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini iddia etti.

IŞITAN GÜN'ÜN ARKADAŞI VASITASIYLA HABER YOLLADIĞINI İDDİA ETTİ 

Erman Toroğlu, Işıtan Gün'ün bir arkadaşı vasıtasıyla kendisine haber yolladığını, kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini ileri sürdü.

'ERMAN HOCAYA SÖYLE İYİ YORUM YAPMASIN'

Erman Toroğlu bu iddiayı anlatırken çılgına döndü. Işıtan Gün hakkında sert sözler sarf eden Toroğlu, "Arkadaşım telefon açtı. Işıtan Gün dedi ki, Erman hocaya söyle iyi yorum yapmasın. Aleyhine yorum yapsın dememi söylemiş. Sana mı soracağım lan kime ne yorum yapacağımı? Sen satın mı almak istiyorsun, kaç senedir bu camiadayım. Kaç yerden kovulmuşum. Burak Elmas da bu adamı yanında tuttuğuna göre aynı kaba yapıyorlar demektir, kusura bakmayın" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
22
açık