Eski başkan Aziz Yıldırım Fenerbahçe'deki gidişatı değerlendirdi

Fenerbahçe'nin gidişatını değerlendiren eski başkan Aziz Yıldırım, tek çarenin kongre olduğunu söylerek, "Fenerbahçe ne Löw’le düzelir, ne Mourinho ile ne de Wenger ile" diye konuştu.

Spor 12.01.2022, 13:48
Eski başkan Aziz Yıldırım Fenerbahçe'deki gidişatı değerlendirdi

Sarı lacivertli kulüp, son dönemlerde teknik direktör kriziyle uğraşıyor. Beşiktaş derbisinden sonra Vitor Pereira ile sözleşmesini fesheden takım, henüz yeni teknik direktörünü bulamadı.

Faik Çetiner, Fanatik Gazetesi'ndeki köşe yazısında Fenerbahçe’nin durumunu değerlendirdi ve Aziz Yıldırım’ın sözlerine yer verdi.

Faik Çetiner’in o satırları:

“Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sınırsız zannettiği kredisini 3.5 yıl içinde sıfırladı. Yaptıklarını, icraatlarını düşündükçe başkanın neti hedeflediğini anlamak mümkün değil. Ligin ikinci yarısı başlamış; Fenerbahçe takımı, futbol kariyeri bilinmeyen, tecrübesi olmayan, futbolcuların elinde oyuncakmış gibi duran bir alt yapı hocasına teslim edilmiş.”

FENERBAHÇE NE LÖW’LE NE MOURİNHO İLE DÜZELİR 

“Yarış 3 kulvarda devam ediyor. Fenerbahçe Başkanı, ‘Teknik direktörü 1-2 haftaya buluruz’ diyor. Bu tutum, bu davranış biçimi Fenerbahçelileri çileden çıkartıyor. Fenerbahçe ne Löw’le düzelir, ne Mourinho ile ne de Wenger ile.”

“ŞU ANDA TEK ÇARE KONGRE

“Fenerbahçe acil kongreye gitmeli. Başkan ya bırakmalı, ya da güvenoyu istemeli. Yeni liste yaparken de Fenerbahçe’nin ciğerlerini bilen yöneticileri yanına almalı. Şimdikiler gibi Fenerbahçe’yi hiç tanımayan etiket meraklılarını değil. Efsane başkan Aziz Yıldırım’ın düşüncesi de aynı. Geçen gün yaptığımız ayak üstü sohbette, ‘Şu anda tek çare kongre’ sözleriyle görüşünü dile getirdi.” 

Yorumlar (0)
0
hafif kar duşu