Fenerbahçe’de flaş Naz Aydemir Akyol ayrılığı: THY ile anlaştı

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın yıldız oyuncusu Naz Aydemir Akyol, sarı lacivertli kulüple yollarını ayırdı. Yeni sezonda THY ile anlaşan Akyol, 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Spor 02.06.2022, 15:28
Fenerbahçe’de flaş Naz Aydemir Akyol ayrılığı: THY ile anlaştı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nda pasör Naz Aydemir Akyol ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Uzun yıllardır, Çubukluyu başarıyla taşıyan değerli oyuncumuz Naz Aydemir Akyol ile önümüzdeki sezon için yollarımız ayrılmıştır. Türkiye Kadın Millî Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı için unutulmayacak sayısız başarılara imza atan, Fenerbahçe Müzesinde bulunan kupalarımızda ve ödüllerimizde izi olan, defalarca En İyi Pasör olarak kariyerini taçlandıran değerli sporcumuza bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür eder, bunun sonraki kariyerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Sarı-lacivertli takım, orta oyuncular Diclenur Babat ve Mina Popovic ile de yolların ayrıldığını duyurdu.

THY İLE ANLAŞTI

Fenerbahçe ile yolları ayrılan Naz Aydemir Akyol, Türk Hava Yoları'na transfer oldu. Yeni takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalayan Akyol, "Türk Hava Yolları ile anlaştığım için çok mutluyum. Takım olarak pek çok başarıya imza atacağımıza inanıyorum. Takım arkadaşlarımla beraber başarılı bir sezon yaşamak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Yorumlar (0)
19
açık