Florentino Perez’den ‘Süper’ skandal: Del Bosque hoca değil, o bir salak; inanmıyorsan Beşiktaş başkanına sor

Dönem içerisinde UEFA’ya başkaldırarak ‘Avrupa Süper Ligi’ oluşturma girişiminde bulunan ve başarısız olan Real Madrid Başkanı Florentino Perez ile ilgili yeni bir skandal daha ortaya çıktı. Yeni ses kayıtları sızan Perez’in, Del Bosque’ye ‘hoca değil’ dediği ve ispat olarak da dönemin Beşiktaş başkanı ve Rafael Benizet’i gösterdi.

Spor 15.07.2021, 11:17
Florentino Perez’den ‘Süper’ skandal: Del Bosque hoca değil, o bir salak; inanmıyorsan Beşiktaş başkanına sor

Ses kayıtlarıyla son günlerde İspanya'nın gündeminden düşmeyen Florentino Perez'in yeni kayıtları sızdırıldı. Perez ses kaydında, İspanyol teknik adam Vicente del Bosque için "Ne antrenman yaptırmayı biliyor ne de taktik biliyor. O bir salak! Del Bosque'ye iş teklifi gelmiyor çünkü herkes onun hoca olmadığını biliyor. İnanmıyorsan Beşiktaş başkanına ya da Rafael Benitez'e sor" ifadelerini kullandı.

El Confidencial gazetesi son günlerde Real Madrid Başkanı Perez'in geçmişteki ses kayıtlarını yayınlıyor. Başkan Perez'in kulübün efsane isimlerinden Iker Casillas ve Raul Gonzalez hakkındaki ağır sözleri ortaya çıkmış, ardından da Jose Mourinho ve Cristiano Ronaldo'yu hedef aldığı sözleri sızdırılmıştı.
Gazetenin yayımladığı son ses kaydında Perez'in hedefinde Vicente del Bosque var. Del Bosque, Real Madrid ve İspanya Milli Takımı ile önemli başarılara imza atmış ve bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştırmıştı.

Florentino Perez'in ses kaydında Vicente del Bosque'yi topa tuttuğu öne çıkarken Beşiktaş'ın adı da geçiyor.

Perez'in, ses kaydında Bosque için "Ne antrenman yaptırmayı biliyor ne de taktik biliyor. O bir salak! Del Bosque'ye iş teklifi gelmiyor çünkü herkes onun hoca olmadığını biliyor. İnanmıyorsan Beşiktaş başkanına ya da Rafael Benitez'e sor. Hayatında antrenman görmedi. Nasıl antrenman yapılacağını bilmiyor. İnsanları nasıl yönlendireceğini bilmiyor. Taktik bilmiyor, fizik bilmiyor... Hiçbir şey bilmiyor! Figo geldi ve Raul ile yakın arkadaş oldu. İkisi Hierro ile beraber takımı yönettiler. Zavallı Vicente hiçbir şey yapmadı! Milli takıma gideceğini söylüyorlar. Milli takımdaki eksik tek şey zaten Del Bosque..." dediği aktarıldı.

El Confidencial gazetesinin yayınladığı son ses kaydında Perez’in hedefinde Vicente del Bosque de var. Del Bosque, Real Madrid ve İspanya Milli Takımı ile önemli başarılara imza atmış ve bir dönem Beşiktaş’ı da çalıştırmıştı.

 Başkan Perez Cristiano Ronaldo’yla ilgili, “Ronaldo bir aptal ve hasta bir adam. O ve Mourinho iki anormal” dediği belirtildi. Daha önceki kayıtlarda ağır sözler kullandığı Iker Casillas hakkında ise Perez’in yeni kayıtlarda, “Casillas’ın boyu kısa ve iyi görmüyor. Bir köpek yavrusu gibi küçük bir çocuk gibi” diye konuştu.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu