Gattuso: Bir ay ömrümün kaldığını okudum

Gattuso: Bir ay ömrümün kaldığını okudum Napoli Teknik Direktörü Gennaro Gattuso, sağ gözüne takılan bandajın nedenini açıkladı. Torino maçının ardından konuşan Gattuso, "Bir ay ömrümün kaldığını okudum. Korkmayın, ölmüyorum" dedi.

Spor 25.12.2020, 13:42 25.12.2020, 13:42
Gattuso: Bir ay ömrümün kaldığını okudum

Serie A takımlarından Napoli'yi çalıştıran Gennaro Gattuso, Torino maçının ardından sağ gözüne sarılan bandaj hakkında konuştu.

Gözünde "ocular myasthemia" olduğunu söyleyen 42 yaşındaki çalıştırıcı, "Myasthenia var gözümde. 10 yıldır bu yüzden acı çekiyorum. 3. defa nüksetti. Bu sefer güçlüydü ama her şey geçti, gözüm düzeliyor. Çift görüyorum, ayakta kalması zor ancak benim gibi çılgın biri bunu aşabilir" dedi.

"Oyuncularımın beni görünce üzüldüğünü biliyorum" diyen İtalyan teknik adam, "Öleceğimi okudum. 1 aylık ömrüm kalmış. Korkmayın, ölmüyorum. Yaşıyorum" açıklamasında bulundu.

Çocuklara mesaj gönderen Gennaro Gattuso, "Aynada iyi gözükmeyen çocuklara bir mesajım var. Hayat güzel ve saklanmadan yüzleşmeniz gerekir. Korkmayın, hayat çok güzel ve yaşamaya değer. Gözüm iyileşecek ve her zamankinden daha yakışıklı döneceğim" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
26
açık