İrfan Can Kahveci: Çok şanssız zamanlar geçirdim

A Milli Takıma çağrılan İrfan Can Kahveci, antrenman öncesi açıklamalar yaptı. Yeniden Ay-Yıldızlı formaya çağrılmasınından dolayı duyduğu sevinci dile getiren Kahveci, 'şanssız zamanlar geçirdim' dedi.

Spor 20.09.2022, 15:17
İrfan Can Kahveci: Çok şanssız zamanlar geçirdim

A Milli Takım'ın Lüksemburg ve Faroe Adaları maçları hazırlıkları sürüyor. Bugünkü antrenmanda İrfan Can Kahveci açıklamalarda bulundu. 

"Uzun bir aradan sonra burada olmaktan dolayı çok mutluyum" diyen İrfan Can Kahveci şöyle konuştu, "Burayı çok özlemişim. Aile ortamı. Çok güzel arkadaşlık var. Genç kardeşlerimize elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. İnşallah gol yemeden bu Uluslar Ligi'ni tamamlarız. Hedefimiz 2 maçta 6 puan. 

Benim açımdan her şey yolunda gidiyor. İnşallah burada da bunu sürdürebilirim. Sakatlıklar ve  performans düşüklüğü çok oldu. Her zaman milli bayrak için mücadele etmek benim için gurur verici."

FAVORİ TÜRKİYE

"Dünya Kupası'nda favori takımın kim?" sorusuna İrfan Can Kahveci, "Benim favorim takımım her zaman Türkiye" yanıtı verdi.

Taraftarın kendisinden sahada bol şut atma beklentisi olduğu yorumu üzerine de orta saha, "Fiziksel olarak iyi olduğumda kendimi maça verebililiyorum. Çok şanssız zamanlar geçirdim. İnşallah her şeyi daha fazla denerim" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu