Rachid Ghezzal: Umarım ben de efsane olurum

''Umarım ben de efsane olurum'' Beşiktaş''ın Cezayirli orta saha futbolcusu Rachid Ghezzal iddialı konuştu. Quaresma''yı örnek gösteren Cezayirli "Öncelikle burada bir şeyler kazanmak istiyorum, şu anda buna odaklandım. Quaresma burada bir efsane. Umarım benim de taraftarla aramda böyle bir bağ olur. Beşiktaş''ta efsane olmak kolay değil" dedi.

Spor 08.12.2020, 14:13 08.12.2020, 14:13
 Rachid Ghezzal: Umarım ben de efsane olurum

Beşiktaş'ın orta sahası Rachid Ghezzal, gazetecilere açıklamalarda bulundu.


28 yaşındaki oyuncu şunları söyledi;

*2-3 maçlık süre zarfından önce zor bir dönem geçirdik ama iyi bir reaksiyon gösterip 3 galibiyet aldık. Takım olarak iyi bir durumdayız, iyi bir ortam var. Galibiyetler alıyoruz. Yukarıya doğru bir tırmanışa geçtik ve galibiyetlerimize devam etmek istiyoruz.

*Şu an burada olduğum için mutluyum ve taraftarlara da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Benim için önemli olan şu anda iyi oynayıp sahaya odaklanmak. Bunları konuşmak için erken.

*Arkadaşım Mahrez'le kıyaslanmak çok güzel. Kendisi benim çok iyi bir arkadaşım ve Afrika'nın en iyi ismi. Böyle bir kıyas yapılması çok güzel.

*Rosier'le aynı dili konuştuğumuz için daha kolay oluyor. İkimiz bu durumdan dolayı memnunuz ve iyi oynuyoruz. Ben ya da Rosier olmasa da sağ kanattaki iyi görüntü önemliydi. Şu anda iyi gidiyoruz.

*İyi bir takımız, kim oynarsa bu takımda iyi oynar. Az ya da çok süre almak değil verilen katkı önemli. 3 maçlık periyota gireceğiz, bu sürede herkesin katkı vermesi çok önemli.

*Ülkeden ziyade, bunun bir öz güven duygusuyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş'ın özgüven vermesi, hocanın bana duyduğu güvenle ben formumun bu seviyeye geldiğini düşünüyorum. Şu anda sezonun başındayız, çok fazla maç var ve çok hedef var. Öncelikle burada bir şeyler kazanmak istiyorum, şu anda buna odaklandım.

Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu