Real Madrid'ten ayrılmıştı... Fenerbahçe ve Galatasaray peşinde

İspanyol basını Real Madrid'ten ayrılan İsco için Fenerbahçe ve Galatasaray'ın devrede olduğunu yazdı.

Spor 04.07.2022, 09:13 04.07.2022, 10:12
Real Madrid'ten ayrılmıştı... Fenerbahçe ve Galatasaray peşinde

İspanya'dan gelen son haber taraftarlarda fazlasıyla heyecan yarattı. Real Madrid'den ayrılan ve bonservisi elinde olan dünyaca ünlü yıldız Isco için Fenerbahçe'nin devrede olduğu yazıldı. Haberde, Roma ve Newcastle'ın da İspanyol oyuncuyla ilgilendiği belirtildi. Bir diğer iddia ise Galatasaray'ın da bu transfer için harekete geçtiği yönünde!

AS gazetesi, 2013'ten beri formasını giydiği Real Madrid'den ayrılan Isco'nun geleceğiyle ilgili bir haber yaptı. 30 yaşındaki dünyaca ünlü yıldızın, Ortadoğu'dan gelen teklifleri düşünmeden geri çevirdiği belirtildi. Roma ve Newcastle'ın Isco için devrede olduğunu yazan As, Fenerbahçe'nin de İspanyol orta saha oyuncusuyla yakından ilgilendiğini yazdı.

NEWCASTLE FAVORİ AMA...

As'ın haberinde yer almasa da Galatasaray'da Isco'nun şartlarını soruşturduğu ve bu transferde istekli olduğu öne sürüldü.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın peşinde olduğu 30 yaşındaki yılız için avantajlı görünen takım, Suudi sermayesini arkasına alan Newcastle. Ancak İngiliz ekibinin önceliği de Lyon'un yıldızı Lucas Paqueta... Isco, Real Madrid'de yıllarca yedek bekledi. Bu nedenle dünyaca ünlü yıldız için yeni takımıyla ilgili kararını verirken düzenli oynama durumunun önemli bir etken olacağı öğrenildi. 

Yorumlar (0)
34
açık