Ronaldo’nun kafasında soru işareti: Ya Manchester United’dan gidemezsem? 

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo, takımının transfer tekliflerini beğenmemesinin ardından Manchester United’da ‘mahsur kaldı’. Yıldız oyuncu, kulübünün sezon öncesi antrenmanlarının başlaması için gittiği Tayland'da olmayacak. 

Spor 08.07.2022, 14:10
Ronaldo’nun kafasında soru işareti: Ya Manchester United’dan gidemezsem? 

Hafta sonu, Ronaldo'nun 2003 ve 2009 yılları arasında bir çok ödül kazandığı bir kulüple hayal kırıklığı yaratan ilk sezonun ardından kabul edilebilir bir teklif gelirse Kırmızı Şeytanlar’dan ayrılmak istediği ortaya çıktı.

‘AİLEVİ MESELELER’

Takımın yeni patronu Erik ten Hag, Manchester United'ın uluslararası oyuncularını sezon öncesi kampında Ronaldo yokluğuyla dikkat çekiyordu. Hücum oyuncusu, kulübe bir aile meselesiyle uğraştığını söyledi ve Perşembe günü United'ın konuyla ilgilenmesi için ek süre verildiğini doğrulayınca kamuoyunun aklında soru işareti kalmadı. 

Sonuç olarak, Ronaldo bugün Bangkok'a giden takım arkadaşlarının bir parçası olmayacak. Daily Mail'in haberine göre, Bangkok uçağına binmeyecek olsa da Manchester United, Ronaldo'nun bu sezon kadronun bir parçası olacağı konusunda ısrar ediyor. Son haftalarda defalarca satılık olmadığını söyleyen kulüp, aslında Portekizli oyuncuyu satmaya istekli olduklarına dair haberlere rağmen bu duruşunun değişmediğini savunuyor. (Metro) 

Yorumlar (0)
24
açık