TFF Başkanı'nın şirketi Bursaspor'un elektriklerini kesti!

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in sahibi olduğu Limak Enerji'nin, TFF 1. Lig takımlarından Bursaspor'un 3 milyon 749 bin 924 lirayı bulan borcu olduğu gerekçesiyle elektrikleri kestiği iddia edildi...

Spor 15.03.2021, 11:54 15.03.2021, 12:06
TFF Başkanı'nın şirketi Bursaspor'un elektriklerini kesti!

Geçmiş dönemde de borcu bulunan ve bu borcu erteleten Bursaspor'un, geçtiğimiz günlerde yine ödeyemediği Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu ile Özlüce İbrahim Yazıcı ve Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nin elektrik borcu nedeniyle karanlığa gömüldüğü iddia edildi.

ELEKTRİK BORCU ERTELEME İÇİN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda elektrikleri kesilen ve ardından Başkan Erkan Kamat ve yönetim kurulunun, bölgenin enerji dağıtım şirketi ve aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'in sahibi olduğu Limak Enerji Uludağ Elektrik Perakende A.Ş. ile görüşme gerçekleştirmişti.

SON ANDA KURTULMUŞTU

Görüşmenin ardından borcun yeniden yapılandırıldığı ve Bursaspor'un karanlığa gömülmekten son anda kurtulduğu belirtilmişti.

KULÜP KRİZ İÇERİSİNDE

Geçmiş dönemde Süper Lig'de şampiyon olan ve zirveyi zorlayan kadrosuyla büyük takımlara ve Avrupa'ya birçok oyuncu satan Bursaspor son zamanlarda büyük bir kriz içerisinde yer alıyor.

YÖNETİMDEN SES YOK

İddiaya göre bugün saat 10.00'da Bursaspor Stadı'nın elektriklerinin kesildiği iddia edilirken yönetimden herhangi bir açıklama gelmedi...

Yorumlar (0)
25
açık