Trabzonspor''dan, Burak Yılmaz''a para cezası!

Trabzonspor''dan, Burak Yılmaz''a para cezası! Trabzonspor''da Burak Yılmaz''la yolların ayrıldığı yönündeki haberler üzerine Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Yollar ayrılmadı, para cezası verilecek" açıklamasını yaptı.

Spor 06.11.2018, 14:55 06.11.2018, 15:12
Trabzonspor''dan, Burak Yılmaz''a para cezası!

Trabzonspor'da Burak Yılmaz'ın sözleşmesinin feshedildiği yönündeki iddia, Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu tarafından yalanlandı. Ağaoğlu, "Sözleşmenin feshi ya da kadro dışı bırakma söz konusu değil. Kendisine 500 bin TL para cezası verilecek." açıklamasını yaptı.

Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Bursaspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'da, Burak Yılmaz'ın oyundan çıkarken tribünlere ve Teknik Direktör Ünal Karaman'a karşı yaptığı el-kol hareketleri maçın önüne geçmişti. 

Burak'ın yer aldığı antrenman sonrası Teknik Direktör Ünal Karaman, yönetim ile bir görüşme yaparak oyuncu hakkında yönetime görüşlerini sundu. Dün akşam saatlerinde Trabzon'da bulunan yöneticilerin toplanmasıyla durum değerlendirmesi yapan Trabzonspor yönetim kurulu buradan çıkan sonucu başkana aktardı ve son kararı başkan Ahmet Ağaoğlu'na bıraktı. 

Kadro dışı ve ağır para cezasının gündeme geldiği görüşmede, Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun, Trabzon dışında bulanan yöneticilerin de fikirlerini aldıktan sonra Burak Yılmaz hakkında son kararı vermesi bekleniyordu.

 

 

Yorumlar (0)
24
az bulutlu