Yattara maç başı 350 TL'ye futbola geri dönüyor

Futbolu 5 yıl önce bırakan İbrahima Yattara, Denizli Süper Amatör Küme ekibi Yeşil Çivril Belediyespor'da forma giyecek. Yattara, kulüpten maç başına 350 TL alacak.

Spor 24.01.2022, 10:52 24.01.2022, 10:54
Yattara maç başı 350 TL'ye futbola geri dönüyor

Türkiye'de uzun yıllar futbol oynayan ve Trabzonspor'la özdeşleşen İbrahima Yattara yıllar sonra futbola geri dönme kararı aldı. 

'YATTARA SAYESİNDE TRİBÜNE DAHA ÇOK TARAFTAR GELECEK' 

61Saat'in haberine göre, Yeşil Çivril Belediyespor Başkanı Yasin Gökyaş, Yattara transferine bir dönem Acun Ilıcalı'yla birlikte çalışan yanında Ahmet Kılınç'ın aracı ve sponsor olduğunu belirtti. Gökyaş, "Yattara yarın Çivril'e gelecek ve anlaşmaya imza atacağız. İstanbul'da olan Yattara maç günü Çardak havaalanına inecek ve 100 kilometre mesafedeki ilçemize gelip maçını oynadıktan sonra akşam uçağı ile dönecek. Yattara sayesinde tribüne daha çok taraftarımız gelecektir. Ayrıca forma satışından kulübe gelir bekliyoruz. Hedefimiz 3. Lig" dedi.

Futbolu 5 yıl önce bırakan 41 yaşındaki Yattara, Denizli Süper Amatör Küme A Grubu'nda 24 puanla lider durumda bulunan Yeşil Çivril Belediyespor'da futbol kariyerine devam edecek.

Yorumlar (0)
22
açık