Bu 'coin'i olanlar dikkat! Bu tarihe kadar sakın satmayın!

Kripto para piyasasındaki belirsizlik ürerken SHIB yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi. 

Teknoloji 22.08.2022, 20:42 23.08.2022, 09:46
Bu 'coin'i olanlar dikkat! Bu tarihe kadar sakın satmayın!

Kripto para dünyasındaki en önemli coinlerden biri olan SHIB, yatırımcısının yüzünü ne zaman güldürecek. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Şu sıralar kripto para sektöründe işlerin çok da iyi gittiğini söyleyemeyeceğiz. Bir zamanlar 100 bin doları aşması beklenen BTC, şimdilerde 30 bin doların altında seyretmeye devam ediyor.

2021 yılı Mayıs ayından beri kripto para yatırımcılarının yüzü tam anlamıyla gülmedi. Fiyat dengesizlikleri bir türlü düzelmedi. Fakat buna rağmen SHIB gibi bazı coinlere olan inanç tam olarak bitmiş değil.

Türkiye’de yatırım yapılan coinlere baktığımızda SHIB’anın da ilk sıralarda geldiğini görüyoruz. Hali hazırda SHIB zirve noktasından çok uzakta.

Twitter’da kripto para doktoru olarak bilinen bir fenomen SHIB’in önümüzdeki süreçteki olası hareketlerini masaya yatırdı.

Kripto para uzmanına göre SHIB’in eski günlerine dönmesi çok da uzak bir ihtimal değil. Çünkü SHIB tarafında çok fazla satış yaşanmıyor.

Hatta şu anda farklı pazarlarda SHIB’a olan güven de artmış durumda. BTC ile birlikte SHIB’in de önemli bir ralliye başlaması ön görülüyor.

Kripto para uzmanına göre Shiba Inu’nun yeni rekorlara yelken açması çok da zor değil. Fakat bunun için 2022’yi atlatması gerekiyor. Konunun uzmanı yatırımcıları 2022’nin sonuna kadar sabırlı olmaya davet ediyor.

Elbette burada tercih tamamen size kalmış durumda. Dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri kripto para içeriklerimizin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (0)
19
az bulutlu