Musk ‘yeni çalışan’larıyla ilk kez görüşüyor 

Musk, bu hafta Twitter personeli ile ilk toplantısını yapacak. Elon Musk, Nisan ayında şirket için 44 milyar dolarlık teklifini sunmasından bu yana Perşembe günü Twitter çalışanlarıyla ilk kez görüşecek.

Teknoloji 14.06.2022, 12:04
Musk ‘yeni çalışan’larıyla ilk kez görüşüyor 

Milyarder Tesla patronunun toplantıda Twitter çalışanlarından sorular alması bekleniyor. Etkinlik, Twitter CEO'su Parag Agrawal tarafından Pazartesi günü personele gönderilen bir e-postada duyuruldu. Agrawal, çalışanlara toplantıdan önce Musk'a soru gönderebileceklerini söyledi.

İlk olarak Business Insider tarafından bildirilen haber, bir Twitter sözcüsü tarafından BBC'ye doğrulandı. Herkesin katılımıyla gerçekleşecek olan toplantı, Musk'ın devralma teklifini başlatmasından bu yana şirketin işgücüyle ilk kez doğrudan konuşması olacak.

BOT HESAP’ ANLAŞMAZLIĞI

Anlaşmada ‘spam ve sahte hesap’ pürüzü çıkmasıyla ilgili analistler, milyarder girişimci Musk'ın sorunu fiyatı yeniden müzakere etmeye çalışmak veya hatta anlaşmadan uzaklaşmak için kullanabileceğini söylediler. Konuyu sosyal medyada gündeme getirme kararının alışılmadık olduğunu ve bunun ne kadar ciddi olduğunu belirlemeyi zorlaştırdığını söylediler. (BBC) 
 

Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu