Türk gurme Vedat Milor, Millet ittifakı'nın ortak aday belirsizliğine kayıtsız kalamadı. Ünlü gurme sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Vedat Milor'un ilgili paylaşımı şu şekilde:

"Muhtar Kent çok saygı duyduğum biri. Kariyeri ve başarıları tartışılamaz. Ancak 6’lı Masa acele etmemeli. Ondan daha az oy alacak birini bulabileceğini düşünüyorum. Eğer biraz daha kafa yorarlarsa Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler."

vedat milor tweet 16 kasım 2022

vedat milor tweet 16 kasım 2022.01

Sinan Ateş cinayetinde tutuklanan Özyağcı'nın ifadesi ortaya çıktı Sinan Ateş cinayetinde tutuklanan Özyağcı'nın ifadesi ortaya çıktı

MİLLET İTTİFAKI'NIN ADAYI 

Bir süredir bazı isimler Coca Cola'nın Türk CEO'su Muhtar Kent'in Millet İttifakı'nın ortak cumhurbaşkanı adayı olacağı iddiasını öne sürüyordu. Bunun yanı sıra CHP teşkilatı, parti toplantılarında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu "13. Cumhurbaşkanı" ifadeleriyle selamlıyor.

Fakat masadaki ikinci büyük parti olan İYİ Parti'nin lideri Meral Akşener'in bir süre önce katıldığı gizli bir toplantıda iş adamlarına "Biz kazanacak adayı halkın karşısına çıkartacağız, sakın stres yapmayın" dediği iddia edilmişti.