'Ailem beni köy erkeklerine sattıktan sonra izliyordu'

17 yaşındaki Dilek, 12 yaşından beri ailesi tarafından bütün köye satıldığını söylerken, "Satıldıktan sonra annem, babam oturup bizi izliyorlar" ifadesini kullandı.

Yaşam 26.09.2021, 07:05
'Ailem beni köy erkeklerine sattıktan sonra izliyordu'

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de sapık bir ailenin kızlarını köy erkeklerine sattıktan sonra kızlarını izlemelerini konu edildi. Patates karşılığı köye pazarlanan Dilek'i kocasının ise 'kaynanam bana aşıktı' demesi şok etkisi yarattı.

17 yaşındaki Dilek'in acı dolu hayatı tüm Türkiye'yi gözyaşına boğdu. 12 yaşından beri ailesi tarafından bütün köye satıldığını söyleyen Dilek'in, "Satıldıktan sonra annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar" sözleri kan dondurdu.

Ailesi tarafından yıllarca istismar edildiğini iddia ederek Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına başvuran Dilek 'ın anlattıkları tüm Türkiye'nin kanını dondurdu.

Ağlayarak konuşan Dilek "Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar" dedi.

17 yaşındaki Dilek ve kocası Bahattin'in stüdyoda anlattıkları herkesi şoke etti.

Gaziantep'te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi.

"ANNEM BABAM OTURUP BİZİ İZLİYORLAR"

Dilek, "Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!" ifadesini kullandı.

Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." dedi.

Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı.

Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." dedi.

Dilek'in eşi Bahattin ise araya girerek, "Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım" ifadesini kullandı.

"KAYINVALİDEM BANA AŞIKTI"

Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı.

Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.

"1 KİLO PATATES KARŞILIĞINDA SATTI"

Canlı yayına Dilek'le ilgili telefonlar yağarken isimsiz tanıklar herkesin kanını donduran açıklamalarda bulundu.

Tanıklar, annesinin talihsiz genç kızı, "1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık" karşılığında başka erkeklere sattığına şahit olduklarını söyledi.

Kaynak: Medya Tava

Yorumlar (0)
10
parçalı az bulutlu