Belediye otobüsü ambulansın geçişi için kavşakta yolu kesti

Belediye otobüsü kavşakta yolu kesti Aydın Büyükşehir Belediyesi''ne ait sarı otobüs ve bir aracın ambulansın geçişi için kavşakta barikat oluşturduğu görüntüler trafik kamerasına yansıdı. Görüntüleri paylaşan Başkan Özlem Çerçioğlu, "Bazen birilerinin hayatından alınan birkaç saniye, birine hayat olur" diyerek şoförü tebrik etti.

Yaşam 06.12.2020, 17:30 06.12.2020, 17:30
Belediye otobüsü ambulansın geçişi için kavşakta yolu kesti

Özlem Çerçioğlu'nun paylaştığı Görüntüler 4 Aralık günü saat 15:41'de Aydın'ın Efeler ilçesindeki Yeni Dörtyol Kavşağı'nın trafik kamerasına yansıdı. 

Trafiğin en yoğun olduğu yerlerden olan kavşakta, Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne ait sarı otobüsün yolu keserek, arkasından gelen ambulansın geçmesini sağladığı görüldü. Yolda barikat kuran sarı otobüse hemen arkasındaki aracın da eşlik ettiği görüldü.

Görüntüleri paylaşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, isminin Fatih Meral olduğununu açıkladığı şoföre tebriklerini sundu.

Çerçioğlu, "Bazen birilerinin hayatından alınan birkaç saniye, birine hayat olur. Ambulansa yol açmak için trafik akışını kesen Sarı Civciv şoförümüz Fatih Meral’i yürekten tebrik ediyorum" dedi.

 

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu