'Gücün yaşlı adama mı yetiyor?' dedi, tabancayla vurdu!

İstanbul Fatih’te dün gece tramvay durağında yaşlı adamla tartışan kişiyi ‘gücün yaşlı adama mı yetiyor’ diyerek tabancayla vuran şahıs tutuklandı. 

Yaşam 15.02.2022, 09:23
'Gücün yaşlı adama mı yetiyor?' dedi, tabancayla vurdu!

BİRİ HASTANEDE DİĞERİ CEZAEVİNDE

İstanbul Fatih'te bir tramvay durağında yaşanan olayda yürekler ağıza geldi. İddiaya göre, Güner A. (48) ile İsmail T. (44) tramvayda tartıştı. İkilinin tartıştığını gören Süleyman K. (31), ‘Gücün yaşlı adama mı yetiyor' diyerek İsmail T.'ye müdahale etti. Süleyman K. ile İsmail T.'nin tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. Süleyman K., Beyazıt tramvay durağına geldikleri sırada yanındaki tabanca ile İsmail T.'ye ateş etti. Bacağından yaralanan İsmail T. yere düşerken, Süleyman K. kaçmaya başladı. Silah sesini duyan polis ekipleri hemen durağa koştu ve Süleyman K.'yi yakaladı.Yaralanan İsmail T. ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kumkapı Polis Merkezi'ne götürülen Süleyman K., işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Adliyede savcılığa çıkarılan şüpheli, ‘silahla kasten yaralama' suçundan tutuklama talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi. Süleyman K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan olay anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde ikilinin kavga ederek tramvaydan indiği ve sonrasında Süleyman K.'nın ateş etmesi ile İsmail T.'nin yere düştüğü görülüyor.

Yorumlar (0)
19
açık