Hastane otoparkında iğrenç görüntüler! Kadın ve çocuklara bakarak...

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi otoparkında, iddiaya göre kadın ve çocukların olduğu tarafa bakarak mastürbasyon yapan bir tacizci, çevredekilerin tepki vermesiyle olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Söz konusu olayı cep telefonu kamerasıyla kayda alan genç bir kadın, arabayı tekmeleyerek polise ihbarda bulunurken tacizci kısa sürede yakalandı.

Yaşam 11.05.2022, 20:04 12.05.2022, 08:04
Hastane otoparkında iğrenç görüntüler! Kadın ve çocuklara bakarak...

İstanbul Fatih'teki Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık otoparkında bulunan bir arabada mide bulandıran görüntüler kaydedildi. Bir tacizci, iddiaya göre kadın ve çocukların olduğu tarafa bakarak mastürbasyon yaparken görüntülendi.

TACİZCİ OLAY YERİNDEN KAÇTI

Cep telefonu kamerasına kaydedilen görüntülerde yanında çocuğu olan bir kadın, tacizcinin arabasını tekmeleyerek tepki gösterdi. Görüntülerde genç kadın, "Arabada çocuklar var. Nereye bakıyorsun?" diyerek bağırırken tacizci, gördüğü tepki üzerine arabasını çalıştırarak olay yerinden kaçtı.

PLAKADAN ARAÇ SAHİBİ TESPİT EDİLDİ

Genç kadının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, görüntüler üzerine araç sahibini belirleyerek tacizcinin yakalanması için çalışma başlattı. Gaziosmanpaşa'da yaşadığı tespit edilen M.E., evine yapılan operasyonla kıskıvrak yakalandı.

Polis merkezindeki ifadesinin ardından savcılığa sevk edilen şühelinin adli işlemleri devam ediyor.

Kaynak: polemikhaber.com
Yorumlar (0)
20
açık