İstanbul'da tüm otogarlarda kısıtlama kararı!

İstanbul'da aralıklarla süren ve etkili olan kar yağışı nedeniyle çeşitli tedbirler alınmaya devam ediyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kentteki tüm otogarlardan araç çıkışlarının yarın sabah 09.00'a kadar durdurulduğunu açıkladı.

Yaşam 25.01.2022, 13:17
İstanbul'da tüm otogarlarda kısıtlama kararı!

İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı hayatı felç etti. Kent genelinde olumsuz hava şartlarının vatandaşı en az şekilde etkilemesi için bir dizi tedbirler alınmaya devam ediyor.

ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS SEFERLERİ DURDURULDU

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla şehirler arası otobüs seferlerinin durdurulduğunu açıkladı. Vali Yerlikaya'nın açıklamasına göre, herhangi bir değişiklik olmazsa seferler yarın saat 09.00'da tekrar başlayacak.

Vali Yerlikaya paylaşımında, "Kıymetli hemşehrilerim; ilimizde #Esenler, Harem ve tüm cep otogarlardaki çıkışlar; yarın (26 Ocak Çarşamba) 09.00'a kadar durdurulmuştur." ifadelerini kullandı.

METRO SEFERLERİ UZATILDI

Öte yandan İstanbul'da kar yağışının akşam 18.00'den sonra etkisini artıracak. Bu kapsamda yolda kalanlar için metro seferleri uzatıldı. Kent genelinde tüm metrolar bugün 02.00'a kadar hizmet verecek.

MARMARAY BU GECE VE YARIN GECE ÜCRETSİZ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da yaptığı açıklamayla bu gece ve yarın gece Marmaray'ın ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet vermeye devam edeceğini söyledi.

Yorumlar (0)
27
açık