Madde bağımlısı oğul evi ateşe verdi, baba kriz geçirdi: Canıma tak etti

Madde bağımlısı oğul evi ateşe verdi, baba kriz geçirdi! Antalya''da yaşayan madde bağımlısı, anne, baba ve kardeşi evdeyken çarşafları tutuşturarak evi ateşe verdi. İtfaiyenin söndürdüğü yangından sonra baba Semih Dural, sinir krizi geçirdi. Oğlunun yaptıklarından sonra baba, ''''Artık canıma tak etti'''' diyerek isyan etti.

Yaşam 29.12.2020, 12:54 29.12.2020, 12:54
Madde bağımlısı oğul evi ateşe verdi, baba kriz geçirdi: Canıma tak etti

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan madde bağımlısı M.D. (38), evdeki çarşafları ateşe verdi. Olay anında anne, baba ve erkek kardeşi de evde bulunan M.D., evden kaçtı.

Bu sırada dumanı fark eden aile, evcil hayvanlarını da alarak kendini dışarı attı.

Sonrasında apartman sakinleri itfaiyeyi aradı. Gelen ekiplerce tahliye işlemleri başladıktan sonra söndürme çalışmalarına geçildi.

İtfaiye ekipleri, evde çıkan yangını söndürmeye çalışırken baba Semih Dural, evini oğlu M.D'nin yaktığını söyledi. Emekli öğretmen olduğunu belirten baba Duran, "Geçen yıl da park halinde otomobillere zarar verdi. Onun yüzünden her ay 5 bin lira taksit ödüyorum. Artık canıma tak etti. Şimdi de evimi yaktı" dedi. Ardından da baba Semih Dural'ın yangınla ilgili konuşmasına küçük oğlu ve yakınları tepki gösterirken aralarında kısa süreli arbede yaşandı.

Yorumlar (0)
16
açık