Meteoroloji 11 ili uyardı

Meteoroloji tarafından yapılan hava tahminlerine göre; Batı Karadeniz kıyıları ve Kocaeli, Sakarya, Yalova, İstanbul, Bursa, Balıkesir, Burdur Isparta, Konya ve Karaman çevreleri yağmurlu, diğer bölgelerde ise hava az bulutlu olacak. Sabah ve akşam saatlerinde de yurdun iç ve doğu kesimlerinde sis bekleniyor.

Yaşam 18.11.2021, 09:32 18.11.2021, 09:51
Meteoroloji 11 ili uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava değerlendirmelerine göre; yurdun kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz kıyıları, Kocaeli, Sakarya, Yalova, İstanbul'un Anadolu Yakası, Bursa ve Balıkesir'in kuzeyi, Antalya'nın iç kesimleri, Burdur'un doğusu, Isparta'nın güneyi ile Konya ve Karaman çevrelerinin yerel olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklıklarının genellikle mevsim normalleri nde seyretmesi beklenirken, güney ve doğu kesimlerde mevsim normalleri üzerinde olacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzey ve doğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu