Muhsin Abi yürekleri ısıttı...

Muhsin Abi yürekleri ısıttı... Çoçukların ''Muhsin Abisi'' şimdi de polislerin yüreğini ısıttı...

Yaşam 07.12.2020, 14:46 07.12.2020, 14:46
 Muhsin Abi yürekleri ısıttı...

Kamuoyunun gündemine köy köy gezip çocuklara oyuncak dağıtmasıyla gündeme gelen iş insanı Muhsin Şaşmaz şimdi de Bursa'da soğuk havada polislerle mesai yapmasıyla gündemde... 

 

İş insanı Muhsin Şaşmaz, soğuk havada sokağa çıkma kısıtlamasında denetimlerde görevli olan polis memurlarına sıcak çorba ikramında bulundu.

Zor şartlar altında mesai yapan polisleri görünce çorba dağıtmaya karar verdiğini belirten Şaşmaz, ilgili kurumlardan izin ayıp harekete geçti.

Muhsin Şaşmaz, akşam saat 21.00'de Bursa-Ankara yolu Acemler mevkiindeki kontrol noktasına gelerek, polis memurlarına çorba dağıttı.

Havanın soğuk olduğu saatlerde polis ekiplerinin içini ısıtmak için böyle bir çalışma yaptığını söyleyen Şaşmaz, "Sokağa çıkma yasakları başladı. Bu anlamda emniyet mensubu arkadaşlarımız bizler için, güvenliğimiz için dışarıdalar. Önümüzdeki saatler ve günler daha da soğuk olacak. Bu anlamda bizde vatandaş olarak emniyet teşkilatımızın yanında olduğumuzu göstermek adına böyle bir proje yaptık. Daha sonra sayın valimizin ve Emniyet Müdürümüz Tacettin Aslan'ın büyük desteği alarak böyle bir proje yaptık. Bugün de buradayız. Sıcak çorbalarımızı ikram ediyoruz" dedi.


 

Yorumlar (0)
19
açık