'Takma kafana' dedi, kalbinden bıçaklandı!

Bağcılar'da bir börekçide kahvaltı yapan Abdulcelil Deniz, Sınar Saka tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

Yaşam 17.02.2022, 15:40 17.02.2022, 16:12
'Takma kafana' dedi, kalbinden bıçaklandı!

Bağcılar Kirazlı'da bulunan bir börekçide gerçekleşen olayda iddiaya göre 37 yaşındaki 3 çocuk babası Abdulcelil Deniz, börekçide kahvaltı yaptığı sırada Sınar Saka'nın sözlerine kulak misafiri oldu. Saka'nın platonik aşk yaşadığını öğrenmesi üzerine iddiaya göre Deniz, "Takma kafana, sana kız mı yok" dedi.

ÖĞÜT VERDİ, CANINDAN OLDU

Buna sinirlenen Saka, Deniz'i kalbinden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan Abdulcelil Deniz yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sınar Saka ise kısa sürede polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Saka tutuklandı. Olay anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

'ADALET YERİNİ BULURSA İÇİMİZ SOĞUR'

Abdulcelil Deniz'in yakını Mehmet Emin Deniz, "Bizim bu olayla alakamız yok. Bizim çocuklar esnaf, bölgede herkes tanıyor. Çocuk kahvaltı yapayım diye çıkıyor. Masada oturup börek yiyor. Ben araştırdım oradaki pastaneden. Kesinlikle daha önce bir araya gelmemişler. Çocuğu direkt kalbinden vuruyor. Adalet yerini bulursa ancak içimiz soğur. Biz devletimizden bu olayın aydınlatılmasını istiyoruz" dedi. Abdulcelil Deniz kılınan cenaze namazının ardından Yeni Taya Kadın Mezarlığı'na defnedildi.

Yorumlar (0)
21
açık