Ünlülerin uğrak mekanına silahlı saldırı: Sanatçı Teoman da oradaydı!

Beşiktaş'ta bulunan ünlü bir kafeye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 3 kişi yaralandı. Olay sırasında mekanda ünlü şarkıcı Teoman'ın da bulunduğu ortaya çıktı.

Yaşam 05.02.2022, 08:42 05.02.2022, 08:49
Ünlülerin uğrak mekanına silahlı saldırı: Sanatçı Teoman da oradaydı!

Beşiktaş'ta Cevdetpaşa Caddesi’nde bulunan ünlü bir kafeye 01.30 sıralarında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıyı mekana alınmayan kişi ya da kişilerin yaptığı iddia edildi. Kafede ünlü sanatçı Teoman'ın da bulunduğu saldırının ardından şarkıcının aracına binerek olay yerinden ayrıldığı ortaya çıktı.

Açılan ateş sonucu 2 kafe çalışanı ile 1 çiçekçiyle yaralandı.

Silahlı saldırganlar olay sonrası kaçarken ihbar üzerine, olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi olay yerinde yapılan yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri de ünlü kafe ve çevresinde güvenlik önlemi aldı.

OLAY YERİNDE ÇOK SAYIDA KOVAN BULUNDU

Olay yerinde yapılan çalışmalarda yerde çok sayıda kovan bulundu. Saldırı sırasında kafenin önündeki lüks bir otomobile de mermi isabet etti. Olayla ilgili çalışma başlatan polis, saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişilerin yakalanması için harekete geçti.

TEOMAN DA KAFEDEYMİŞ

Beşiktaş’ın Bebek mahallesinde, silahlı saldırının hedefi olan kafede, olay sırasında ünlü sanatçı Teoman’ın da bulunduğu ortaya çıktı. Teoman, saldırının ardından aracına binerek olay yerinden ayrıldı. Bebek Cevdetpaşa Caddesi’ndeki bir kafeye saat 01.30 sıralarında iddiaya göre kafeye alınmayan kişilerce ateş açıldı. 3 kişinin yaralandığı olay sırasında ünlü sanatçı Teoman’ın da kafede olduğu ortaya çıktı. Teoman, saldırı sonrası aracına binerek olay yerinden ayrıldı.

Kaynak: Cumhuriyet
Yorumlar (0)
19
açık