Yanlış paylaşım hayatlarını kabusa çevirdi

Erzurum'da Sosyal Medya'da kendisine gelen cinsel içerikli mesajı yanlışlıkla komşusuna gönderen Nurten D. komşuları tarafından evi basılarak darbe dilmesinden sonra , kaymakamlık tarafından koruma altına alındı.

Yaşam 11.01.2022, 11:51 11.01.2022, 12:50
Yanlış paylaşım hayatlarını kabusa çevirdi

Erzurum’un Palandöken ilçesine bağlı Yunus Emre Mahallesi’nde Nurten D. sosyal medya üzerinden katıldığı arkadaş grubundan kendisine gönderilen cinsel içerikli  fotoğrafı şikayet etmek için grup yönetcisine atmak isterken yanlışkla komşularına attığını bunun üzerine evleri basılan kadının komşuları tarafından darbedildiğini ifade etti. Çift 4 çocuğuyla kaymakamlık tarafından koruma altına alındı.

EVLERİ BASILDI

Artılan mesajdan sonra  komşuları 15-20 kişi ile Nurten ve Ümit D. çiftinin yaşadığı evi basarak çifti darbetti. Ümit D.'nin durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine polis ekipleri, çifti karakola götürdü.

FOTOĞRAF GERÇEK DEĞİLDİ

Yanlış mesajın hayatlarını kararttığını ifade eden Nurten D.,"7 gün önce oldu olay. Eşimin astım kronik hastalığı var, evde yatıyordu. Facebook'tan bana mesaj geldi. Ben kardeşim dediğim insana atacaktım ama yanlışlıkla başkasına gitti fotoğraf. Eve gelip bizi darbettiler. Fotoğraf yanlış oldu, gerçek olsaydı ben her şeyi arkamda bırakıp terk ederdim.

Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu