TFF’nin MKE Ankaragücü – Çaykur Rizespor maçında hakeme yumruk atan Faruk Koca’ya daha önce Fair Play ödülü vermiş olmasının yankıları sürüyor. Son olarak Yılmaz Özdil, konuya dair bir hatırlatmada bulundu.

Süper Lig'in 15. haftasındaki Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçı sonrası Ankaragücü Başkanı Faruk Koca hakem Halil Umut Meler'e yumruk atmıştı.

FARUK KOCA'YA FAİR PLAY ÖDÜLÜ

Olay sonrası Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Koca’ya daha önce Fair Play ödülü vermiş olması gündem oldu.

Seçil Erzan davasında yeni gelişme: Telefon konuşmalarına yeni detaylar ortaya çıktı Seçil Erzan davasında yeni gelişme: Telefon konuşmalarına yeni detaylar ortaya çıktı

YILMAZ ÖZDİL'DEN FLAŞ PAYLAŞIM

Gazeteci Yılmaz Özdil’de konuya atıf olarak bir hatırlatmada bulundu. Özdil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

“Futbol federasyonu başkanı hakeme yumruk atan arkadaşa fair play ödülü vermişti deniyor… O da bir şey mi yahu, daha önce kime ödül vermişti?” ifadelerini kullandı.

ZARRAB'A DA ÖDÜL VERMİŞLERDİ

Özdil, bu açıklamasıyla 2015 yılında Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen ödül töreninde, Reza Zarrab’a verilen ‘İhracat Ödülü’nü gündeme taşıdı.

Razzab, ödülü dönemin Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, dönemin Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve dönemin Türkiye İhracatçılar Merkezi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin elinden almıştı.