Dolar ve Euro'nun rekor seviyeleri görmesi ve her geçen gün yükselen enflasyon sebebiyle birçok ürünün fiyatında büyük artışlar yaşanmaya devam ediyor.

Bu durumdan etkilenenler arasına internet ve telefon abonelik ücretleride ekleniyor. Türk Telekom son yaptığı açıklama ile internet paket ücretlerinde zam yapacağını duyurdu.

Kira krizi: Ev sahibi ile kiracı birbirine düştü Kira krizi: Ev sahibi ile kiracı birbirine düştü

'75 LİRA'

1 Aralık’tan itibaren geçerli olacak olan zam ile birlikte Türk Telekom internet tarife ücretleri 75 TL zamlanmış durumda. Kurumsal ve bireysel kullanım için zamlı tariflerini paylaşan şirket, Statik IP ücretlerine de önemli oranda zam yaptı.

Türk Telekom'dan yapılan açıklama ise şu şekilde:

1 Aralık2022 tarihinden itibaren ile geçerli olmak üzere internet paket ücretleri, tek seferlik tarife ücretleri ve Statik IP paket ücretlerinde fiyat düzenlemesi yapılacaktır.

Kampanyalara katılım sağlamış, taahhütleri devam eden müşterilerimiz ve 1 Aralık 2022’ye kadar kampanyalara katılım yoluyla Türk Telekom abonesi olacak müşterilerimiz taahhütleri süresince internet paket ve Statik Ip paket fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhüt süresi bitiminden sonra müşterilerimizin mevcut paketleri güncel tarife ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.

Polemik Haber