Kuzey Denizi'nde can pazarı yaşandı. Dev dalgalar Norveçli bir şirkete ait yolcu gemisini vurdu. 266 yolcu ve 131 mürettebatı taşıyan gemi hakimiyetini kaybetti. Yetkililer gemide bulunan herkesin güvende olduğunu ifade etti.

Kuzey Denizi'nde dev dalgalar Norveçli bir şirkete ait MS Maud adlı yolcu gemisini vurdu. Seyir halindeki geminin elektrik sistemi arızalandı.

HERKES GÜVENDE

Reuters'ta yer alan habere göre, Danimarka Ortak Kurtarma Koordinasyon Merkezi Sözcüsü, ''Gemide elektrik yok. Ana motor çalışıyor ancak navigasyon sistemleri ve radarlar çalışmıyor" dedi. Açıklamada, gemide elektrik olmadığı ancak ana motorun çalıştığı ve gemideki 266 yolcu ve 131 mürettebatın güvende olduğu belirtildi.

Filistin'de istifa depremi! Başbakan Muhammed Iştiyye açıkladı Filistin'de istifa depremi! Başbakan Muhammed Iştiyye açıkladı

Danimarka Ortak Kurtarma Koordinasyon Merkezi Sözcüsü ayrıca "Gemi için şu anda herhangi bir tehlike olduğunu düşünmüyorum. Kaptan öyle düşünseydi tahliye edilmeyi isterdi ama bunu yapmadı" dedi.