Kocaeli'de boğazı ve göğsünde üç bıçak yarasıyla hastaneye giden Aykut Işık, ilk müdahale sonrası uyarılara kulak asmayıp evine gitti. Felaşan 37 yaşındaki Işık, sabaha karşı hastaneye getirilirken öldü.

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde gece saatlerinde göğsünden ve boğazından bıçakla yaralanmış halde hastaneye başvuran Aykut Işık (37) yapılan müdahalesinin ardından kendi isteği ile evine döndü. Sabaha karşı fenalaşan Işık, yakınları tarafından hastaneye getirilirken yolda hayatını kaybetti.

KENDİNİ BIÇAKLADIĞINI SÖYLEDİ

Olay, gece saatlerinde Güzeller Mahallesi’nde meydana geldi. Aykut Işık, boğazında ve göğsünde 3 bıçak yarası ile kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye gitti. Hastanede müdahale edilen Işık, sağlık görevlilerine kendini bıçakladığını iddia etti. Tedavisi yapılan Işık, hastaneden çıkarak evine gitmek istedi.

Işık, görevlilerin hastanede kalması gerektiğine yönelik uyarılarına rağmen kendi isteği ile çıkış yapacağına ilişkin belgeyi imzalayarak evine gitti. Sabaha karşı fenalaşan Işık, yakınları tarafından hastaneye götürüldüğü sırada yolda yaşamını yitirdi. Aykut Işık’ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Diyarbakır’da buğday ekili 300 dönüm arazi küle döndü Diyarbakır’da buğday ekili 300 dönüm arazi küle döndü

3115348259Jpg L7 U Qg Ra L7Ky M V82 Nodg M W A

Aykut Işık

(DHA)