Hastane Haberleri

hastane haberleri ve güncel hastane gelişmeleri, hastane ile ilgili tüm video, hastane fotoğrafları ve hastane haberleri Polemik Haber sitemizde


Magazin

Yürüyüş yaptığı sırada fenalaşarak hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Nur Yoldaş, hastaneden taburcu olduğunu duyurdu.

Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastane randevularındaki sorunları çözmek için attıkları adımları ve alınan yeni tedbirleri açıkladı.

Magazin

‘Sultan-ı Yegâh', 'Mihrimah', 'Saki', 'Nagehan Bustan Faslı' gibi şarkılarıyla bilinen 68 yaşındaki ünlü şarkıcı Nur Yoldaş, hastaneye kaldırıldı.

Genel

Kocaeli Darıca'daki Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin trafosuna giren hırsızlar kabloları çalınca elektrikler kesildi.

Genel

Özel hastanede burun estetiği ameliyatı yaptıran daha sonra burnunun uç kısmında çökme meydana gelen Gülizar Aras, 1 milyon liralık tazminat...

Gündem

Cübbeli Ahmet olarak bilinen İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden Ahmet Mahmut Ünlü, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Magazin

Beykoz'daki evinde rahatsızlanan Yeşilçam efsanesi Kadir İnanır ambulansla hastaneye kaldırıldı. Beyin damarında pıhtı attığı öğrenilen İnanır'ın tedavisi, yoğun bakımda sürüyor.

Magazin

'Taş Bebek' lakaplı Türk Sanat Müziği'nin büyük sanatçısı Gönül Yazar, bacağına pıhtı atması sebebi ile hastaneye kaldırıldı.

Yerel

İzmir'in Bornova ilçesinde evinde bıçaklanmış halde bulunan Harun Kıyak, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Genel

İstanbul’daki Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde yoğun bakımda bulunan bir hastayı görmek isteyen hasta yakını avukat F.F. servis kapısına...

Magazin

Ünlü şarkıcı Alişan, Eskişehir'deki konserine gitmek üzere yola çıktığı sırada yaşadığı şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Genel

Antalya'da ikinci çocuklarını bekleyen Meray (25) ve Münir Ulaş Özen (27) çifti, özel bir hastanede sezaryenle doğan bebeklerinin hayatını kaybetmesiyle...