AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, rektörü ziyaret etmek için gittiği Maltepe Üniversite’nde seçim çalışması yaptı.

Ghsc28Jw0Aaqpax

BROŞÜR DAĞITTILAR

Ekşi kampüsteki üniversite öğrencileriyle konuşurken yanındaki AK Partililer de broşür dağıttı.

Rektör Prof. Dr. Edibe Sözen, AK Partililer seçim çalışması yaparken katılmasa da rektörülük önünde onlarla poz vermeyi ihmal etmedi.

Dışişleri'nden İran-İsrail açıklaması: Kalıcı çatışmaya dönüşebilir Dışişleri'nden İran-İsrail açıklaması: Kalıcı çatışmaya dönüşebilir

Ghsc28Bwgaayhws

AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi Şahin Karasar, bu anlara ilişkin görüntüleri sosyal medya hesaplarından şu mesajla paylaştı: “Bugün, Maltepe Belediye Başkan Adayımız Kadem Ekşi ile Maltepe Üniversitemizin kıymetli Rektörü Prof. Dr. Edibe Sözen hocamızı ziyaret ettik. Ardından öğrencilerimizle bir araya geldik.”

Ekran Goruntusu 2024 03 03 122438

TİYATRO AYAĞINA AK PARTİLİ ADAYA GÖTÜRDÜLER

Dün de ilçedeki bir okulda öğrencilerin, Maltepe Kaymakamlığı ve Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onayıyla Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) etkinliğine götürüldüğü ortaya çıkmıştı.

“Ücretsiz tiyatro” etkinliği adı altında her okuldan 70-80 öğrencinin TÜGVA’nın etkinliğine götürüldüğü öğrenilirken öğrencilerin tiyatroyu izlediği esnada "Bir büyüğümüz var" denilerek sahneye çıkarılan AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, salondaki öğrencilere konuşma yaptı.