CHP lideri Özel'den Bahçeli'ye davet: İttifakımıza katılabilir CHP lideri Özel'den Bahçeli'ye davet: İttifakımıza katılabilir

AK Parti’nin geleneksel istişare kampı hafta sonu Kızılcahamam’da gerçekleştirilecek. Tasarruf tedbirleri kapsamında milletvekillerinden kampa aileleri ve danışmanları olmadan yalnız gelmeleri istendi.

Milliyet'ten Ayşegül Kahvecioğlu'nun haberine göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki kampta 31 Mart yerel seçim sonuçlarının yanısıra partide kampsamlı bir değişimin yaşanacağı olağan kongre sürecine ilişkin değerlendirmeler yapılacak.

MASADAKİ BAŞLIKLAR

Sokak hayvanları düzenlemesinden, ekonomik tabloya, iç ve dış güvenlikten yeni yargı paketine kadar kamuouyunun gündemindeki pek çok konu ele alınacak.Bakanlar kendi alanlarıyla ilgili sunum yapacak. 

TASARRUF TEDBİRLERİ

Öte yandan tasarruf tedbirleri kapsamında milletvekillerinden kampa aileleri ve danışmanları olmadan yalnız gelmeleri istendi. Karar kapsamında sadece MYK üyeleri ve bakanlara birer personelin refakat etmesine izin verildiği öğrenildi.