Brezilya futbolunun efsanesi Romario, 58 yaşında geri dönüyor Brezilya futbolunun efsanesi Romario, 58 yaşında geri dönüyor

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesindeki Belediye Bolvadin Termalspor ile Seydilerspor altyapı takımının oynadığı maçta iki takım futbolcuları arasında kavga çıktı. Olaylar fazla büyümeden önlenirken karşılaşmada toplamda 13 kırmızı kart çıktı.

Afyonkarahisar'da bulunan takımların alt oyuncularının mücadele ettiği U-18 Ligi'nde Belediye Bolvadin Termalspor ile Seydilerspor, Bolvadin İlçe Stadı'nda karşılaştı. 72'nci dakikaya kadar normal seyreden maçta bu dakikada iki takım oyuncuları arasında ortaya çıkan gerginlik tekmeli ve yumruklu kavgaya dönüştü. Polis ekipleri, hakemler ve teknik heyetlerin bir araya getirilmesiyle önlenen olaylarda hafif futbollar yaşandı. Ev sahibi takıma 9, konuk takıma ise 4 kırmızı kartın çıktığı maçın hakemi Alp Eren Tunç tatil kararı verdi.

Tekme ve yumruklu kavganın yaşandığı anlaşılıyor, maç izlenirken bir taraftar tarafından anbean kaydı yapıldı. Olaylı biten maç İl Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

(DHA)