Başrollerini Margot Robbie ile Ryan Gosling’in oynadığı ABD yapımı “Barbie” filmi rekorlara doymuyor. Küresel gişe geliri 1 milyar doları geçen Barbie filmine bu yüzden “Barbillion” deniliyor. Yapım, başrol oyuncusu Margot Robbie’ye aynı zamanda filmin yapımcıları arasında olması nedeniyle de kazandırıyor.

33 yaşındaki yıldızın Barbie’den 50 milyon dolar kazandığı konuşuluyor. Ama bu kadar da değil! Margot Robbie’ye filmin olağanüstü popülaritesi nedeniyle farklı sektörlerden milyon dolarlık teklifler geliyor.

‘BİRLİKTE KAZANALIM’

Ayak fotoğraflarının alınıp satıldığı “Fun With Feet” adlı internet sitesinin sahibi de aktrise bir teklifte bulundu. Bu kişi, Margot Robbie’ye ayak fotoğrafını internet sitesinde paylaşması karşılığında 250 bin sterlin (8.6 milyon) teklif etti. Ryan Gosling’e de aynı teklifte bulunan site sahibi, Robbie’ye yolladığı mektupta şunları yazdı: “Barbie’den ilham alan ve ikimize de milyonlar kazandıracak bir içerik üzerinde sizinle işbirliği yapmak isterim. Gelin bu kez de ayak fotoğrafınızdan kazanın” dedi. Yıldızın cevabı heyecanla bekleniyor.

Dünya devi rock grubu AC/DC’den müzisyen Cenk Tevet’e teklif! Gel bizimle çalış Dünya devi rock grubu AC/DC’den müzisyen Cenk Tevet’e teklif! Gel bizimle çalış

Pin by Emily Pau on Barbie in 2023 | Barbie movies, Barbie, Chris

Barbie Filmi İncelemesi| Alem Dergisi