Beşiktaş, sezon sonu serbest kalacak olan Redmond'la yola devam etmek için çalışmalara başladı.

TAKIMDA TUTULMAK İSTENİYOR

Beşiktaş Başkan'ı Çebi'den sert tepki! 'İşinize gelmeyince...' Beşiktaş Başkan'ı Çebi'den sert tepki! 'İşinize gelmeyince...'

Southampton'la sözleşmesi biten İngiliz futbolcu sezon başında Valerien Ismael'in talebiyle 1,5 milyon Euro garanti ücret karşılığında 1 yıllık kontrata imza atmıştı. Teknik direktör Şenol Güneş'in  de memnun olduğu oyuncu ile ekonomik koşulların oluşması halinde devam edilmek isteniyor.

YENİ SÖZLEŞME GÜNDEMDE

Milliyet'te yer alan habere göre, Beşiktaş yönetimi sezon sonu İngiliz oyuncuyla yeniden masaya oturacak. Maddi konularda anlaşma sağlanması durumunda Redmond'la 2 yıllık veya 1+1 senelik yeni sözleşme yapılacağı kaydedildi.

BEŞİKTAŞ OLMAZSA PREMİER LİG 

Beşiktaş'taki performansı ile beğeni toplayan İngiliz oyuncunun, Premier Lig'e dönmeye de sıcak baktığı bildirildi. Redmond, Beşiktaş ile anlaşamazsa büyük olasılıkla kariyerine ülkesinde devam edecek. Bonservis problemi bulunmayan yetenekli futbolcunun, Premier Lig'de ciddi bir pazarının olduğu ve cazip bir yıllık ücret karşılığında yeni bir kulüple sözleşme imzalayabileceği vurgulandı.