MetroPOLL Araştırma: Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a göre 2,5 puan önde MetroPOLL Araştırma: Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a göre 2,5 puan önde

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Halk TV canlı yayınına katıldı. Yayın sırasında açıklamalarda bulunan Özdağ gözyaşlarını tutamayarak, 'Sayın genel başkan hiç uyumadı. Tabii bizler de hiç uyumadık. Duygusal bir insan değilim ama duygusallaşıyorum' dedi. 

'BU 13 AYIN EN UZUN GECESİYDİ' 

Özdağ, canlı yayında şu ifadeleri kullandı:

Bu formül bizim başkanlık kurulumuzda dile geldi ve Genel Başkan Yardımcımız Ferammuz Üstün Bey böyle bir tekflifle geldi. O Mansur Yavaş ismini zikretti. Ardından da diplomasi başladı. 13 aydır beraberiz partililerle.13 aydır altılı görüşmeler yapıyorduk. Bu 13 ayın en uzun gecesiydi. 

'DUYGUSAL BİR İNSAN DEĞİLİM AMA DUYGUSALLAŞIYORUM' 

Sayın Genel Başkan hiç uyumadı. Tabii bizler de hiç uyumadık. Duygusal bir insan değilim ama duygusallaşıyorum. Millletimiz adına siyaset yapıyoruz. İşsizler için, yoksullar için, sokakta kağıt toplayarak geçimini sağlayanlar için...

Mesele, bir Cumhurbaşkanlığı Sistemi var, ucube bir sistem. Önce iki şey değişiecek. İlk olarak Cumhurbaşkanı değişiecek. İki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi değişecek.