2009 yılında vizyona giren komedi filmi ‘Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’ filminde birlikte oynadığı Şafak Sezer ile yaşadıkları kavga uzun zamanlar unutulmamıştı. 

Tarkan: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz Tarkan: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz

Aradan 4 yıl geçtikten sonra Şafak Sezer konuyla ilgili, "Cem Özer o cüsseyle beni yerden yere vurur, ama onda o yürek yok. Geçmişte dümenden barıştık, ama sadece dümenden... O projede Uğur Uludağ'ın hatrı için oynamıştım" demişti.

Bugün ‘2. Sayfa’ adlı magazin programına konuk olan Cem Özer, yıllar önce Şafak Sezer ile yaşadığı tartışmanın perde arkasını anlattı.

'STAR ADAM MÜTEVAZI OLMALI'

“Ben o filmde yapımcıydım. O Şafak’ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Yoksa kişisel bir nedenden kavga etmedik ki. Ekibi saatlerce bekletiyor ve defalarca… Vay efendim tıraş olmamış. Bazıları starlığı yanlış öğreniyorlar. Starlık çok şişik ego olmaz. Star adam çok yüce gönüllü, mütevazı olmalı. Herkesten önce sete gelmeli, örnek olmalı.”

'KİME GÜVENİYORSUN SEN?'

“Geç kalınca çıktı kavga da. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar öyle kavga eder. Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra o kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonra ertesi gün saatinde geldi. Öncesinde attı tuttu. ‘Kime güveniyorsun sen, mafya’ falan… Abileri aradı beni. Kulağımı çekmeye çalıştılar ama olmadı.”

'KENDİNİ DÜZELTMEK KAYDIYLA...'

“Şafak’ı kişisel olarak severim. Bir daha çalışırım ama kendini düzeltmek kaydıyla çalışırım. Çalışırım tabii… Saatinde gelecek. Çok acil işin olur, o zaman olur.”

Polemik Haber