Deniz Akkaya'nın devlet korumasındaki kızı, babasına teslim edildi Deniz Akkaya'nın devlet korumasındaki kızı, babasına teslim edildi

Eskişehir'de internet sitesi üzerinden ilanlar yayınlayarak fuhuş yaptıran çeteye operasyon düzenlendi. Eş zamanlı baskınlarda 11 kişi kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan kısa boylu adamın gülümseyerek kameralara poz vermesi dikkat çekti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, görüntülerle ilgili sosyal medyada yorum yaptı.

"ÇOK 'AZ' KİŞİ YAKALANMIŞ GİBİ AMA!"

Operasyon görüntülerini izleyen Cem Yılmaz, kısa boylu adam için cüce benzetmesi yaptı. "Çok 'az' kişi yakalanmış gibi ama! Uykucu ya şaşırdım Beni üzdü… İnşallah yalandır" yorumunu paylaştı. Yılmaz'ın paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Takipçilerinin bir kısmı Yılmaz'ı eleştirirken, bir kısmı da destek verdi.

22 MİLYON LİRA GELİR ELDE EDİLDİ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Teknik Büro Amirlikleri, Eskişehir'de fuhuş yapan kadınların ilanlarının bulunduğu internet sitesine yönelik çalışma başlattı. Çalışmalar sonucunda, Eskişehir, Adana, İstanbul ve Antalya'da eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Adana'da 8, İstanbul'da 2, Antalya'da 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Yakalananlar arasında bulunan bir kişi en çok dikkat çeken isim oldu. Şüphelilere, suçtan elde ettikleri 22 milyon 882 bin TL için 'Suçtan Kaynaklanan Mal Varlığını Değerini Aklama' suçundan işlem yapıldı.

Operasyonun detayları ve Cem Yılmaz'ın yorumları, sosyal medyada geniş yankı buldu. Soruşturma devam ediyor.