8 yıl sonra AK Parti ile CHP lideri bir araya gelince tüm gözler Ankara’ya çevrildi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına giderken, çantasında birçok gündem maddesini de götürdü.

BİRÇOK KONU ELE ALINDI

95 dakika süren görüşmede, emekli maaşları, asgari ücret, staj çıraklık mağdurları, yeni eğitim müfredatı, kamuda mülakat, atanamayan öğretmenler, Gezi tutukluları, hasta tutuklular, belediyelere kayyum atanması gibi konulara masaya yatırıldı.

Medya ‘boş koltuğu’ tartışırken Özel’den Erdoğan’a dikkat çeken bir teklif de sunuldu.

Aa 20240502 34442691 34442687 Turkish President Recep Tayyip Erdogan 1

ÖZGÜR ÖZEL'DEN ERDOĞAN'A 'DEPREM BAKANLIĞI' TEKLİFİ

CHP lideri Özgür Özel’in kritik görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Deprem Bakanlığı Kurulsun’ teklifi sunduğu öğrenildi.

Kobani Davası kararından sonra 5 eski HDP milletvekili hakkında iddianame düzenlendi Kobani Davası kararından sonra 5 eski HDP milletvekili hakkında iddianame düzenlendi

Özel'in Erdoğan’a “İstanbul'da deprem endişesi var, deprem bakanlığı kurulması gerekiyor. Bu konu siyaset üstü, biz de muhalefet olarak gerekli desteği verelim, bakan yardımcılığına da muhalefetten atama yapabilirsiniz” dediği belirtildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖZEL'E ÖVGÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özel’i seçim başarısından dolayı tebrik ederek “Sizin başkanlığınızda ivmelenen bir süreç var” ifadelerini kullanarak övdü.