Erdoğan Haberleri

Erdoğan haberleri ve güncel Erdoğan gelişmeleri, Erdoğan ile ilgili tüm video, Erdoğan fotoğrafları ve Erdoğan haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada "Enflasyonla mücadelemizde henüz istediğimiz yere gelmedik ama kararlıyız" dedi.

Gündem

Küçükçekmece mitinginde konuşan İBB Başkanı İmamoğlu, "Ama buradan söylüyorum; sen o işi unut kardeşim. Kanal İstanbul'u unut" dedi.

Gündem

MetroPOLL Araştırma'nın Şubat ayı anketine göre, AK Parti, 33.1 puana gerilerken, CHP ise 31 puana yükseldi.

Gündem

Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti içinde yapılan çalışmalarda, "CHP'nin Bursa ve Balıkesir’de önde olduğunun görüldüğü” belirtiliyor.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'daki seçim mitinginde CHP'yi ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i hedef aldı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'nin en yüksek oyu aldığı il olan Bayburt, son bir yılda yüzde 72 artışla, bireysel kredi...

Gündem

Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yayımlanan ilk kararnamesinde yer alan 37 madde için iptal kararı verdi.

Gündem

AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm partililere İstanbul'da Murat Kurum'un kazanması yönünde çalışmalar yapmaları için özel talimat verdi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2024 yılı boyunca ülkemizde tek çivi çakmasak, tüm yatırım bütçesini buraya aktarsak bile bu gideri karşılamaya yetmiyor" dedi.

Gündem

10 Haber yazarı Erdal Sağlam, kaleme aldığı yazısında, Erdoğan'ın seçimden sonra bir bakanla yolları ayırabileceğini dile getirdi.

Gündem

İstanbu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a zehir zemberek sözlerle yanıt verdi.

Gündem

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı sistem açılış törenine katılmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende İmamoğlu'nu hedef aldı.