Babacan: Gelen faturalar ülkenin normali olamaz

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bugün sosyal medyada faturalarını paylaşan vatandaşların durumuna dikkat çekti. "Bu ay gelen faturalar bu ülkenin normali olamaz, bu pahalılığa alışmayacağız "dedi.

Ekonomi 24.01.2022, 13:21 24.01.2022, 13:27
Babacan: Gelen faturalar ülkenin normali olamaz

Sosyal medya üzerinden vatandaşlar tarafından paylaşılan fatura ücretleri konusuna DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da tepki gösterdi."Çarşıya inip esnaf dükkanını ziyaret edemeyen Cumhurbaşkanı,bari vatandaşın sosyal medyadadaki feryadını duysa,okusa" ifadelerini kullandı.

KÖTÜ YÖNETİMİN BEDELİ HERKESİ VURDU

Cumhuriyet gazetesinin "Yurttaşa fatura şoku, doğalgaz ve elektrikte yılın ilk faturaları ücretliyi şaşkına çevirdi" başlıklı haberini alıntı yapan Babacan, "Doğalgaz faturası 250 liradan 1000 liraya çıkan Ayşe Hanım’ın sözleri iç parçalıyor: 'Bir bebeğimiz dünyaya geldi ve doğal olarak doğalgazı biraz açmak zorunda kaldık. Gerçek anlamda ısınsak ne olacaktı düşünemiyoruz'. Yeni doğan bebekler bile bu kötü yönetimin bedelini ödüyor. Bugün sosyal medyada faturalarını paylaşan vatandaşlarımızı okuyorum. Bu ay gelen faturalar bu ülkenin normali olamaz. Bu pahalılığa alışmayacağız."dedi.

Yorumlar (0)
22
açık