Sarı-lacivertli kulüp, Barcelona'dan transfer edilen 19 yaşındaki futbolcu Emre Demir ile 4.5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Türk kulüpleriyle anlıyordu... Yeni adresi belli oldu Türk kulüpleriyle anlıyordu... Yeni adresi belli oldu

YENİ TRANSFERDEN İLK AÇIKLAMA

"Ülker Stadyumu'nda yapılan imza töreninde açıklamada bulunan yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, “Bizi mutlu eden bir transfer. Türk oyuncu merkezli takım kurma hevesimiz hiç bitmiyor. Hem yaş olarak, hem de yetenek olarak tartışılacak bir profil değil. Daha önce de kadromuza katmak için refleksimiz olmuştu. Kendisi Avrupa’ya gitmişti. Kaderimizde varmış, onun da kaderinde Fenerbahçe varmış. Geleceğe çok büyük bir yatırım olarak görüyoruz. Kendisine de Fenerbahçe ve milli takım forması altında üstün başarılar diliyorum” dedi.

TARAFTARLARDAN DESTEK

Fenerbahçe forması giyecek olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren Emre Demir ise, “Çok heyecanlıyım, çünkü buraya geldiğim için çok mutluyum. Menajerim Ahmet Bulut bana ‘Fenerbahçe kulübü seni istiyor’ diye söylediğinde çok heyecanlandım, olması için de kendisiyle konuştum. Burada olduğum için çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Bir an önce taraftarımızın önüne çıkmak ve çubuklu formayı giymek istiyorum. Taraftarlarımızdan çok fazla destek mesajı geldi. Herkese teşekkür ederim. İnşallah şampiyonluğun bu sene geleceğine inanıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.