Fenerbahçe'de Acun Ilıcalı ve Jose Mourinho, transfer sürecini birlikte yönetiyor. Mourinho'nun açıklamaları, Ilıcalı'nın işini kolaylaştırıyor. Geçmişteki kararsız adımlar artık olmayacak. Selahattin Baki ve Ahmet Ketenci'nin İsmail Hoca ile çalıştığı sistem sona erdi. Yönetici olarak sadece Acun Ilıcalı ön planda olacak.

Ferudun Niğdelioğlu, Acun Ilıcalı ve Mourinho'nun uyumlu çalıştığını belirtti. Mourinho'nun zekice açıklamaları, Ilıcalı'nın elini rahatlatıyor. Artık transfer süreçlerinde kararsız adımlar olmayacak.

U20 Basketbol Milli Takımı küme düştü! U20 Basketbol Milli Takımı küme düştü!

KARARSIZ ADAMLAR TARİH OLUYOR

Acun Ilıcalı ve ünlü teknik direktör Mourinho, transfer sürecinde yeni bir dönem başlattı. Geçmişteki kararsız adımlar artık tarih oluyor. Selahattin Baki ve Ahmet Ketenci'nin İsmail Hoca ile belirlediği sistem sona erdi. Yeni çalışma biçimi sadece Acun Ilıcalı ve Mourinho tarafından kararlaştırılıyor. Bu ikili, transfer sürecini tam bir uyum içinde yönetiyor.

Ferudun Niğdelioğlu'nun açıklamaları, Acun Ilıcalı ve Mourinho'nun birlikte çalışma şeklini özetliyor. Niğdelioğlu, "Mourinho'nun zekice açıklamaları da Acun Ilıcalı'nın elini rahatlatıyor" dedi. Transfer sürecinde her şey hocanın planı dahilinde ilerliyor.

Ilıcalı ve Mourinho'nun bu yeni dönemi, kulübün geleceği için umut veriyor. Yönetici olarak sadece Acun Ilıcalı'nın ön planda olacağı bu sistem, belki de en doğrusu. İlerleyen günlerde bu uyumlu çalışmanın sonuçlarını göreceğiz.