TÜRFAD Başkanı Levent Erdoğan: Böyle giderse kulüpler satılır TÜRFAD Başkanı Levent Erdoğan: Böyle giderse kulüpler satılır

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile takımın golcüsü Edin Dzeko arasında sorun yaşandığı iddiaları üzerine Fenerbahçe açıklamada bulundu. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada iddialar kesin bir dille yalanlandı.

İDDİALAR YALANLANDI

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Zorunlu Açıklama Bazı mecralarda yer alan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ile oyuncumuz Edin Dzeko arasında sorun yaşandığına dair iddialar üzerine açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Öncelikle Beşiktaş derbisinde Teknik Direktörümüzün yapmış olduğu oyuncu tercihleri tamamen maça odaklı ve rakibin oyun yapısına yöneliktir. Bu ve benzeri kararlar takımımız içerisinde gündem konusu dahi olmamaktadır. Bahsi geçen iddiaların doğru olmadığını; gerek geleneksel gerek dijital mecralarda özellikle son dönemde artan bu ve benzeri yalan haberlerinin dikkate alınmamasını taraftarlarımızdan ve kamuoyundan rica ederiz." ifadeleri kullanıldı.