Rus güzellik uzmanı ölü bulunmuştu... Yeni gelişme!

Rus güzellik uzmanı ölü bulunmuştu... Yeni gelişme! Vera Chikareva''nın Ankara''daki evinde ölü bulunmasının ardından başlatılan soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Chikareva''ın tırnaklarından alınan doku örnekleri incelemeye alınacak.

Gündem 11.12.2020, 15:15 11.12.2020, 15:15
Rus güzellik uzmanı ölü bulunmuştu... Yeni gelişme!

Ankara Çankaya'daki lüks sitede yaşayan Vera Chikareva, 7 Aralık Pazartesi günü evinde ölü bulundu. Daha önce boşanma aşamasındaki eşi Salih G.'nin kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen Chikareva'nın ölümüyle ilgili, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma  başlatıldı.

TIRNAKLARINDAN DOKU ÖRNEKLERİ ALINDI

Yapılan ön otopside Chikareva'ın cesedinde darp ya da kesici ve delici alet izine rastlanmadı. Cesedin, bulunduğunda 5-6 günlük olduğu tahmin edilirken, Chikareva'nın ölümü sırasında herhangi bir kimseyle temas edip etmediğinin, boğuşma yaşayıp yaşamadığının tespiti için tırnak altından doku örnekleri alındı.

KAMERALAR İNCELENDİ

Ayrıca savcılığın talimatıyla polis, sitenin güvenlik kamera görüntülerini inceledi. Görüntülerden Chikareva'nın öldüğü tahmin edilen tarihten önce ve sonra eve girip çıkan olmadığı belirlendi.

Savcılık, Chikareva'nın ölümünde şüphe kalmaması için tırnak altından alınan doku örnekleriyle evde toplanan diğer delilleri incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.

Öte yandan, Vra Chikareva'nın ölümüyle ilgili herhangi bir gözaltı işlemi yapılmadığı da belirtildi.

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu