Türkiye bunu da gördü! Yağ kuyruğunda kalp krizi geçirdi

Afyonkarahisar'da Tarım Kredi Kooperatifi'ne ait markette ucuz yağ almak için sırada bekleyen bir vatandaşın kalp krizi geçirdiği iddia edildi.

Gündem 14.06.2022, 06:46 14.06.2022, 13:11
Türkiye bunu da gördü! Yağ kuyruğunda kalp krizi geçirdi

Afyonkarahisar’da Ambaryolu Caddesi üzerinde bulunan Tarım Kredi Kooperatifleri‘ne ait market önünde ucuz yağ alabilmek için kuyrukta bekleyen 76 yaşındaki bir vatandaş kalp krizi geçirdiği iddia edildi.

BİR ANDA FENALAŞTI

Edinilen bilgilere göre Tarım Kredi Kooperatifleri’ne ait market önündeki kuyrukta bekleyen ve ismi öğrenilemeyen 76 yaşındaki erkek vatandaş bir anda fenalaşıp yere düştü.

SAĞLIK EKİPLERİNE HABER VERİLDİ

Olaya tanık olan vatandaşlar, sağlık ekiplerine haber verdi. Yapılan kalp masajının ardından yaşlı adamın ambulansla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Öte yandan kalp krizi geçiren vatandaşın sağlık durumu ile ilgili bir bilgi edinilemedi.

CHP’Lİ GÖRGÖZ: İNSANLARIMIZ YAĞ KUYRUKLARINDA KALP KRİZİ GEÇİRİP HAYATINI KAYBEDİYOR 

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz’ün bugün yaptığı basın açıklamasında söylediği şu sözler dikkat çekti: “İnsanlarımız ucuz yağ alabilmek için girdikleri kuyruklarda kalp krizi geçirerek hayatlarını kaybettiği haberlerini alıyoruz. Memleket yangın yerine döndü. Savruluyoruz.”

Yorumlar (0)
23
açık